Chystá se svatba!

Tak jsem se včera dozvěděl jednu skvělou událost, můj nejlepší kamarád si naplánoval svatbu a bude si brát tu nejlepší ženu svého života s kterou chce strávit zbytek dní v krásném splynutí duší na společné cestě životem a společně prožívat dny plné štěští, radosti, lásky a vzájemného porozumění. Svoji oddanou lásku ted chce potvrdit tím, že před zraky své rodiny a přátel řekne své milované ANO a ONA se stane jeho manželkou a paní. Tak zní oficiální PR zpráva :-)
My, znalý poměrů víme, že její mnohaleté přesvědčování bude nyní oceněno vavříny a konečně po letech snažení se to konečně povedlo – dokopala ho k tomu , že si jí vezme :-D. My ostaní můžeme ocenit to, že vzdoroval tolik let než podlehl a chápeme kolik sil a taktických manévrů ho toto oddalování dne D, stálo. Ale nakonec také podlehl, prostě tahle bitva se asi nedá vyhrát :-D
A abych nezapomněl, dostalo se mi té pocty, že budu při tomto obřadu svědčit. Doufám, že mi to v pozdějších letech nebude vyčítáno :-). Samozřejmě jsem ho varoval a dával jsem mu dost odstrašujích příkladů jak muž uvázaný do chomoutu dopadne, tedy samozřejmě až na mě ;-)

A na společnou cestu životem s vyvolenou jeho srdce mu ještě zahraji písničku – Happy Together v originálním podání Lenigrad Cowboys a Alexandrovců :-)

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Category: Uncategorized
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can leave a response, or trackback from your own site.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>