Výlety v červenci

Prázdniny jsou v plném proudu a mi jsme vyrazili na pár výletů. Byli jsme se podívat v Bečově na slavnostech a taky jsme v klukama navštívili mořský svět v Praze, máme spoustu fotek a z Mořského světa i video, ale já bohužel ztratil administrátorské přístupové heslo k galerii, takže fotky nahraji až později :-)
V bečově největší úspěch sklidil žonglér Vítek, který uměl do svého vystoupení výborně zapojit celé publikum od nejmenších až po nejstarší, bavili se opravdu všichni :-). A klukům se líbila i ukázka palných zbraní s předvedením jaká to byla rána, když ty pušky vystřelily.

V Mořském světě se nejvíce líbil „Nemo“ tj. Klaun Očkatý, ale i žraloci a akvárium s modelem lodi Bounty se líbilo, ale fotky se moc nepovedly, protože je tam tma a udržet foťák v klidu je celkem problém, takže fotky jsou většinou rozmazané.

Já jsem v rámci kulturního léta navštívil ještě koncert Tří Sester, ale fotky taky jsou pořád v mobilu, nemohu totiž najít kablík na propojení s PC… :-(

Category: Cestování
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can leave a response, or trackback from your own site.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>