Sestřina svatba a pár fotek

tak jsem se konecne dokopal k popisu toho co se odehrávalo na druhé svatbě, kterou jsem během jednoho roku navštívil. Nejdřív takových let nic a najednou se strhla nějaká epidemie, asi je něco ve vzduchu :-)

Díky zvýšené podzimní snaze silničářů o pokládku nového asfaltu na trase karlovy Vary – Praha za každého počasí a ani sníh je nezastaví proč to dělat v létě, když můžeme v zimě sníh nechat tak krásně roztát speciálním strojem), jsme dorazily na poslední chvílku, tak honem převléknout do slavnostního a hurá na obřad!

Nebudu Vás dlouho napínat, řekli si ano, všichni jsme byli rádi a pak čekal Petra tvrdý start do manželského života. Musel prokázat sílu i obratnost a to se mu povedlo na výbornou, sestru si opravdu zaslouží ;-)

Po konci obřadu, když již všem přítomným byla dost velká zima, se vyrazilo na svatební hostinu, tam jsem byl zase pro změnu první, holt mám svoje priority :-D

Pak už se jenom jedlo, pilo, hodovalo, tancovalo a kecalo.  jediné co asi dost vadilo, bylo opravdu hnusné počasí, zima a padající sníh nikoho moc nepotěšil, hlavně ty co se ještě v noci dostávali domu po vlastní ose. A druhá věc co mi tak trochu vadila byla kapela, ne ze by byla spatná, to nepoznám ;-), ale na můj vkus byla hodně hlasitá a chvílemi si nešlo ani popovídat aniž bychom na sebe řvali.

A tak už jenom odkaz na fotky co jsem pořídil během dne a večera: co jsem nafotil já   a fotky co udělal Vojtíšek: zajímavý pohled na „věc“

Category: Rodina
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can leave a response, or trackback from your own site.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>