Iron Maiden opět v Čechách

Iron Maiden dne 1. 2. odstartovali koncertní šňůru Somewhere In Time Tour v Indii a pokračovali dalším koncertem v Austrálii. Co je pro nás nejdůležitější, že dne 8. 8. 2008 vystoupí v Praze!

Tak jenom doufat, že se pilotovi letadla IM panu B. Dickinsonovi podaří s letadlem Ed Force One úspěšně přistát a do Prahy dorazí Iron Maiden v pořádku :-) Na internetu je již i seznam playlistu a jsou tam samé skvělé pecky z alb vydaných v osmdesátých letech. Jediná novější písnička je Fear Of The Dark.

ps: ze nezaručených zdrojů mám, že na tomto koncertě se objevím já, Radek, Vláďa, Katka a Jakub  a taky tam asi taky nesmíte chybět!

A jako pozvánku si poslechněte písničku Afraid To Shoot Strangers a to v live verzi. Není to typická písnička od IM, ale líbí se mi její melodie.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Category: Muzika
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can leave a response, or trackback from your own site.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>