Sraz 8.A ZŠ Jiráskova po 20ti letech

Před měsícem a půl jsem obdržel dopis od „neznámé“ dívky, navíc jsem ho nedostal domů, ale k rodičům, kde již více než 10 let nebydlím, bylo to dost divné… :-)
Když jsem to četl, ani se mi tomu textu nechtělo věřit, těch dvacet let musí být nějaký hrozný omyl! Bohužel, při zběžném přepočítání to tak vycházelo :-( (ne nadarmo sem chodil do matematické třídy), takže jsem nakonec na sraz vyrazil.
Ty nejlepší z nás: Kateřina a Jan – /Elo 2161/ ;-) nedorazili, ale jinak jsme byli skoro v plném počtu!
Pro zajímavost jsem se zůčastnil i prohlídky základní školy za doprovodu naší bývalé třídní učitelky a poté byl sraz v restauraci. Celou dobu jsem se výborně bavil, nejdříve u bowlingu a pak v restauraci u jídla. Atmosféra setkání byla fantastická, skoro sem měl pocit, jak kdybych spolužáky neviděl jen pár dní a ne takovou dlouhou dobu. Skoro se vůbec nezměnili (asi až na mě :-D ) a byl sem překvapen tím, jak všechny spolužačky vyrostly do krásy.
Co mě však nejvíc překvapilo a vím, že nejem mě, byla naše třídní učitelka paní Jedlanová, skoro se mi ani nechtělo věřit, že se sní dalo tak výborně popovídat. Pamatoval sem si jí trochu jinak … ;-)
Fotky ze srazu jsou nahrané zde: Sraz po 20ti letech, hlavně doporučuji porovnat tuto fotku: 8.A 1989 a hledat rozdíl se stávajícím stavem :-D

Category: Uncategorized
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can leave a response, or trackback from your own site.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>