Sigue Sigue Sputnik – 21th Century Boy

Když už bylo to pěkné kulaté výročí družice Sputnik, tak to přímo vybízí pustit si nějakou písničku od kapely Sigue Sigue Sputnik. Hvězda této kapele zasvítila nejjasněji v osmdesátých letech, ale ještě dnes kapela funguje a pořádá koncerty.
Takže si vychutnejte extravagantní punk pop rockovou kapelu a jejich asi nejslavnější skladbu 21th Century Boy – Let´s GO! Já si při poslechu zavzpomínal na středoškolská léta a kupodivu jsem si vychutnal celé album, které ani po tolika letech od vydání neztratilo nic ze své původní síly :-)

A tady máte odkaz na oficiální stránky kapely, kde se dozvíte plno hodnotných informací o této zajímavé kapele: Sigue Sigue Sputnik

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Category: Muzika
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can leave a response, or trackback from your own site.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>